ruyadakarincagormek.com https://www.ruyadakarincagormek.com Rüyada Karınca Görmek, Rüya Yorumu ve Anlamı tr-TR hourly 1 Copyright 2019, ruyadakarincagormek.com Fri, 11 Mar 2016 00:00:00 +0000 Thu, 21 Nov 2019 00:00:00 +0000 60 Rüyada Karınca Sürüsü Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-karinca-surusu-gormek.html Tue, 04 Dec 2018 05:37:30 +0000 Rüyada karınca sürüsü görmek, ileride kocaman bir yere geleceğiniz, sıkıntı ve zorluk çekme olmadan ganimet elde edeceğinizin işaretidir. Tekrardan karınca sürüsü, becerikli durumda olan insanlara, herkesin imrenerek baka Rüyada karınca sürüsü görmek, ileride kocaman bir yere geleceğiniz, sıkıntı ve zorluk çekme olmadan ganimet elde edeceğinizin işaretidir. Tekrardan karınca sürüsü, becerikli durumda olan insanlara, herkesin imrenerek bakacağı bir güce kavuşmaya, daima dilediğiniz bir birlikteliğe de delalettir. Bir takım yorumcular karınca sürüsünü, sıkıntı çekmeye, zorluk yaşamaya, iş yaşamında problemlere yormuşlardır. Sıkıntı bitiminde erilen ferahlığa ve hüzün sonrasında ele geçirilen başarıya da işaret olabilmektedir. 

Rüyada Karınca Görme, Karıncaya rastlamak aile halkı durumda olan kimselere, mala veya gurbete delalettir. Rüyada karıncaların uçabilmesi hasret çekmeye veya uzak diyarlara gidileceğine işaret sayılır, malın artmasına, nimetin çoğalmasına da işaret sayılır. Karıncaların toplanması pahalılığa, Tekrardan bolluk, bereket ve zenginliktir. 

Rüyada üstünde karınca sürüsüne rastlamak, zorlukları aşarak beklediği getiriye, sıkıntılarının bitiminde ümit ettiği paraya, başarısızlık ardından hayal ettiği rahatlığa, sıkıntılarının bitiminde kavuştuğu mutluluk anlamına gelmektedir. Pozitif bir ifadeyle: üstünde karınca sürüsüne rastlamak, zorlukla umduğu daha iyi getiriye, meşakkatle boğuşarak elde ettiği beceriye, meşakkatle boğuşarak gözlediği şerefe, sıkıntıya düşerek ele geçirdiği onura, çektiği zorlukların sonucunda elde etmek istediği mal, zorluklar yaşayarak sonuçta beklediği şan anlamına gelmektedir. Pozitif bir ifadeyle rüyanız: musibetle kazandığı az durumda olan kazancının artacağına, sıkıntılarının bitiminde beklediği toplanmış getiriye, bir kişiden destek kasten kazandığı hünere,  işaret kabul olunur. 

Rüyada Karınca Yuvasına Rastlamak, Karınca yuvası yaşanılan yere delalettir. Bu sebeple bu yuvada görülen şeylerin hali ile hakikat hayattaki yaşanılan yer ile aralarında ilişki kurulmaktadır. Karınca yuvası uygun personel ve birlik beraberlik arasında bulunan halka da delalettir. 

Rüyada Hanede Karıncalara Rastlama, Evinde çok sayıda karınca görürseniz, o konut vatandaşlarına erişecek bereket, bolluk, şan ve şöhrettir. Yemekler üstünde bir araya gelen karıncalar sıkıntıdan kurtulup rahatlığa kavuşmaya delalettir. 

Rüyada Karınca Sürüsü GörmekRüyada Haneden Çıkan Karıncalara Rastlamak, Rüyada evinizden uçarak karıncaların çıktığını görmeniz, o konut halkından kimselerin gurbete gideceğine ve haneden ayrılacağına delalettir. 

Rüyada Çok Fazla Sayıda Karınca Görme, Karıncanın çoğalması kişilerin çoğalması olarak düşünülür. Hanede çoğalan karıncalar, çocukların artmasına delalettir. Karıncanın çoğaldığını görenin pek çok torunu olabilir. Soyu artar ve genişler. Onlardan huylandıysanız, hakikatli yaşamda vesvese yapacağınız birden çok dert ve tasanızın olacağına delalettir. Bir gıda maddesine karıncaların üşüştüğüne rastlamak, o şeyin pahalılaşmasına ve onu alanların zorluk çekmesine neden olarak yorumlanır. Bireyin düşünde ağzından ve burundan karınca çıkması vefat etmesine delil sayılır denmektedir. Atlıkarınca konulara hızlı intibak eden, çözüm üretmekle ve iş becermekte mahir durumda olan bir kimseye veya sevinç dolu bilgi ve gelişmelerin habercisidir Karınca yuvası köylü ile iş bölümü veya imece usulü uygun çalışmaya, hanede görülen çok fazla karınca aile ve eş arkadaş etrafının genişlemesine delil sayılır. Rüyada karınca görme benzer gündelik yaşamda da belirtildiği üzere bolluk ve bereket işaretidir.
]]>
Rüyada Çok Karınca Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-cok-karinca-gormek.html Wed, 05 Dec 2018 00:35:48 +0000 Rüyada karınca görmek, bolluk, bereket ve iyi kazanca işarettir. Çalışkan ve başarılı kişileri temsil ettiği düşünülür. Yapılan işlerde elde edilecek olan başarıya ve etrafınızda bulunan dost, arkadaş ve akrabaların b Rüyada karınca görmek, bolluk, bereket ve iyi kazanca işarettir. Çalışkan ve başarılı kişileri temsil ettiği düşünülür. Yapılan işlerde elde edilecek olan başarıya ve etrafınızda bulunan dost, arkadaş ve akrabaların bu konuda size gösterecekleri ilgi ve destek olarak da yorumlanır. Bazı yorumculara göre, rüyada görülen karınca, yolculuk, akraba, ev halkı ve parasal rahatlık olarak bilinir. 

Parasal anlamda üzerinize yük olan bir akraba yada arkadaştan kurtulmaya, mutlu olunacak bir habere, kendini iyi hissetmeye, arzularına ulaşmaya, duaların kabul olmasına, ümit edilen güce ulaşmaya işaret olarak bilinir. Bunun dışında, söz verilen işleri yerine getirmeye, maddi kazancı iyi olan işlere girişimde bulunmaya, becerikli bir kişiye, bereketli bir hayata, aşk hayatındaki başarı ve mutluluğa, ayrıca sağlığa işaret etmektedir. Evinizde yemek yerken, yemeğinize karıncaların gelmesi ise, o kişinin birçok anlamda rahata kavuşacağına veya beklenen mahsullerin yada kazançların o yıl için az olacağına yorumlanır. 

Çok karınca görmek, orduya, askerlere, yine mal varlığı ve parasal zenginliğe yada uzun bir hayat yaşanacağına delalettir. Görünen karıncanın çok olması, evdeki çocuk sayısının artmasına, kötü anlamda ise güçsüz bir düşmana işarettir. Farklı bir yerde karınca görülmesi de, görülen bölgede kötü bir olay olacağına yada o bölgenin askerler tarafından işgal edileceğine işaret olduğu söylenmektedir. Rüyada karıncaların evinize bir şeyler taşıması hayırlı ve bereketli işlere, güzel haberler alınacağına yorumlanır. 

Rüyada Çok Karınca Görmek
Olumsuz yorumlamalarda ise, evden çıkan karınca görmek o evden bir çocuk eksileceğine, ağız yada burundan karınca çıktığını görmek, o kişinin ömrünün kısa olacağına işarettir. Başka bir yoruma göre de kişinin evinde karınca görmesi, o eve hırsız gireceğini gösterir. Rüyada görülen karıncaların evden bir şeyler götürdüğünü görmek ise, olumsuz işlere, fakirliğe, ölüme, hastalığa yada kötü niyetli düşmana delalettir. Evden çıkan karınca, başka yorumculara göre de o evden taşınılacağının göstergesi olabilir. Yuvasından çıkan karınca gören kişinin ise, keder ve üzüntülü olacağına işaret olarak yorumlanır. 

Rüyada karınca gören kişinin çok fazla hırslı olmasına, bu hırs yüzünden oluşan memnuniyetsizliğe de yorumlanmaktadır. Karıncanın konuştuğunu duymak, istenilen hedefe ulaşmak olarak bilinir. Bir köye giren karınca, o köyde olacak olaylara ve askerlerin köye gelmesine yorumlanır. 
]]>
Rüyada Karınca Yuvası Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-karinca-yuvasi-gormek.html Wed, 05 Dec 2018 21:17:58 +0000 Rüyada karınca yuvası görmek, genellikle hayra işaret etmektedir. Rüya gören kişinin çalışkanlığı ve helal para kazandığından dolayı bu kazançla ev, okul veya hastahane gibi yatırımlarda destek olup veya kendi başına ya Rüyada karınca yuvası görmek, genellikle hayra işaret etmektedir. Rüya gören kişinin çalışkanlığı ve helal para kazandığından dolayı bu kazançla ev, okul veya hastahane gibi yatırımlarda destek olup veya kendi başına yapacağına işaret etmektedir. Kişi rüyasında karıncanın yuvasını bozuyor ise hayatındaki en önemli kararların altüst olacağına ve bazı kötü şeylere işaret etmektedir. Karıncaları yuva yaparken görmesi ise yuvasının neşeleneceğine buna kanaat olarak hayırlı evlatlar ve bol kazançlara sahip olacağına delalet etmektedir. Rüya gören kişinin karınca yuvasına dokunması hayra yorulur. Çünkü yuvayı dağıtmadan dokunuşla Saddam düzeltebilirim niyeti ile ellemesi  kişinin çok yardımsever ve ileri yaşamında hayırlı işlerde bulunacağını göstermektedir. Rüyasında karıncaların yuvasını yaparken görmek de hayra yorumlanabilir. Rüya gören kişinin yaptığı işlerde başarılı olacağına ve yakın zamanda çevresinden  arkadaş veya dostlarından yardım alacağına işaret ederken kişinin feraha ereceğine işaret etmektedir. Kendisine kötü niyetle yaklaşan ve kendisine tuzak kurmakta olan dosttan kurtulmaya, sevineceğine, kendini güvenli hissetmeye işaret ederken aynı zamanda ulaşılan kuvvete ulaşmaya, verdiği sözü yerine getirmeye   de delalet etmektedir. Kişi rüyasında karıncanın yuvasını evinde görüyor ise, isteklerin gerçekleşeceğine, sağlığa, ticari kazancı yüksek olan atılımlar içinde bulunacağına işaret etmekle birlikte aynı zamanda hünerli bir kimseye, hayırlı ve güzel berekete, aşk hayatında başarıya işaret ederken aynı zamanda evlilik mertebesine yükselecek olmasına işaret etmektedir.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek
Rüyada karınca yuvası görmek, çok farklı şekillerde de yorumlanmaktadır. Bazı durumlarda bu yorumlar farklılık göstermeye devam etmektedir. Bir kimse rüyada, karıncanın yuvasından çıktığını görüyor ise, o kimseye üzüntü ve keder isabet eder ve aynı zamanda bazı yaptığı yatırımlardan zarar göreceğine işaret etmektedir. Bir kimse rüyasında bir evde veya bir mahallede çokça karınca olduğunu ve bu karıncaların tüm her yerde yuva yaptıklarını görürse, o yerde yaşayan tüm halkın hayırlara sonuçlanabilir hale geleceğine ve o toplumun neslinin çoğalacağı anlamına gelmektedir. Genellikle rüyada karınca yuvası görmek hayra delalet etmektedir. Sabah kalkar kalkmaz gördüğünüz rüyayı temiz bir suyun içerisine anlatıp o suyu topraklı bir yere dökün ve rüyanızın hayra yorumlanması için dilek tutup dua edin.
]]>
Rüyada Üzerinde Karınca Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-uzerinde-karinca-gormek.html Thu, 06 Dec 2018 07:14:10 +0000 Rüyada Üzerinde Karınca Görmek, Rüyada karınca görmek genel anlamı ile iyi olarak yorumlanmakta ve bereket olarak tasvir edilmektedir. Rüyada üzerinde karınca görmek, rüya sahibi kişinin bir başka kişiden yardım alacağ Rüyada Üzerinde Karınca Görmek, Rüyada karınca görmek genel anlamı ile iyi olarak yorumlanmakta ve bereket olarak tasvir edilmektedir. Rüyada üzerinde karınca görmek, rüya sahibi kişinin bir başka kişiden yardım alacağına ve bu şekilde daha rahat bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin geçmiş hayatında birçok sıkıntı ile karşı karşıya kaldığına ve büyük mücadeleler verdiğine, bu mücadelelerinin mükafatını alma zamanının artık geldiğine ve hayalini kurduğu hayata en kısa süre içerisinde kavuşacağına işaret etmektedir. Rüyasında üzerinde birden fazla karınca gezdiğini görmek, rüya sahibi kişinin bahtının açılacağına, eğer çalışmıyor ise en kısa zamanda kendisi için çok hayırlı olacak bir iş bulacağına çalışan biri ise de işlerinin daha da iyiye gideceğine, terfi alacağına işaret etmektedir. Ayrıca bu kişinin bereketli bir kimse olduğuna, daha geniş bir aileye sahip olacağın eskiden yapmış olduğu hatalardan ders çıkararak ulaşacağı zafere, nama ve temiz kazanca, ikili ilişkilerinde tatmin olacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Üzerinde Karınca Görmek

Rüyada üzerinde karınca görmek, bazı rüya tabircilerine göre ise, rüya sahibi kişinin bir eşyasının kaybolacağına bu sebeple de eşyalarına sahip çıkması gerektiğine, kendisine hayırlı bir kısmet çıkacağına ve bu kimse ile çok mutlu olacağına, çocuklarının olmasına ya da kötü anlamı ile başına çok kötü bir şeyin gelebileceğine bunun için önceden tedbirini alması gerektiğine, kendisinin ya da yakın çevresindekilerin bir kimse tarafından saldırıya uğrayabileceğine işaret etmektedir. Rüyada ağız ve burun kısmından karıncaların çıktığını görmek ise, rüya sahibi kişin yakın bir zaman içinde çok kötü bir hastalığa yakalanacağına ya da vefat edeceğine işaret etmektedir. Ya da tam tersi olarak, rüya sahibi kişinin ömrünün uzayacağına, hasta ise sağlığına kavuşacağına işaret etmektedir.

]]>
Rüyada Yatakta Karınca Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-yatakta-karinca-gormek.html Thu, 06 Dec 2018 08:19:29 +0000 Rüyada Yatakta Karınca Görmek, bu rüyayı gören kişinin kazandığı gelirinin çok hayırlı olacağına tabiri yapılmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda kolaylıkla kazanmış olduğu altına, yıllardır bekl Rüyada Yatakta Karınca Görmek, bu rüyayı gören kişinin kazandığı gelirinin çok hayırlı olacağına tabiri yapılmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda kolaylıkla kazanmış olduğu altına, yıllardır beklenen ve özlem duyulan sadık bir eşe, başkalarına daha önceden verilmiş olan sözlerin tutulması şeklinde yorumu yapılmaktadır. Hatta rüya sahibinin gönül ilişkisinde çok rahat olacağına ve iş yaşantısında verimli işler yaparak çok para kazanacağını işaret etmektedir. Rüyasında yatağının içinde karınca görmek, çoğunlukla rüya sahibi açısından oldukça hayırlara vesile olan bir rüya şeklinde tabiri yapılır. Çünkü bu rüyayı gören kişinin yüksek girişimlere girmesi ve sonucunda çok büyük ve bol paralar kazanacağına delalet etmektedir. 

Başka Tabire Göre Rüyada Yatakta Karınca Görmek, etrafında fena ve kötü niyetli olan yalancı kişiler tarafından zarar göreceğine yorumu yapılmaktadır. Ayrıca sağlığının bu günlerde kötüleşeceğine, hatta rüya sahibine yapılacak gizli bir düşmanın olduğunu işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin şimdiye kadar çekmiş olduğu sıkıntılar ve uzun bir bekleyiş sonrasında kazanılacak büyük servet şeklinde tabiri yapılmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin yaşamı boyunca beklemiş olduğu ve hak ettiği çok sağlıklı bir hayata, çekilen sıkıntılardan sonra daha rahat bir yaşam süreceğine, kavuşulan büyük servete ve yaşanan mağlubiyetler sonunda hak edilen büyük güç şeklinde yorumu yapılmaktadır.         

Rüyada Yatakta Karınca Görmek
Rüyasında Yatakta Karınca Görmek, oldukça hayırlı olarak görülen bu rüya sıkıntıların ortaya çıkacağı şeklinde tabiri yapılmaktadır. Rüya sahibinin hayatı içerisinde yaşadığı olumsuz sırların istemeden açığa çıkacağına ve bunun sonunda tartışmaların yaşanmasına delalet etmektedir. Hatta rüyayı gören kişinin sağlığının tehlike altında olduğu ve iş yerinde beklemediği anda yaşayacağı büyük sıkıntı şeklinde tabiri yapılır. Yaşanmış olan büyük başarısızlıklar sonrasında rüya sahibinin uzun zamandır dört gözle beklemiş olduğu servete tabiri yapılır. Zorlu yaşam sonucunda kavuşulan iyiliğe, çabaladıktan sonra kolaylıkla elde edilen iyi kazanca, çekmiş olduğu zorluklardan sonra hasret duyulan şeref şeklinde tabiri yapılır. Rüyayı gören kişinin hiç beklemediği anda başka kişiden alınacak yeni haberlere delalet etmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin etrafında çok hoş sohbetli yaşlı tanıdıkların olduğu şeklinde yorumu yapılmaktadır. 

Rüyada Yatakta Karınca Görülmesi, rüya sahibinin karışık bir olay ile yüz yüze gelerek yüzleşmesine, fakirlikten zenginliğe geçişe ve kolaylıkla mal ve para kazancına rivayet olunur. Rüyada yatakta görülen karınca hayırlı olan bir rüyadır, ancak bazen kötü şeylerin yaşanacağı hakkında da bize yol göstermektedir.
]]>
Rüyada Karınca Isırması https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-karinca-isirmasi.html Fri, 07 Dec 2018 01:20:30 +0000 Rüyada Karınca Isırması, uzun ve sağlıklı geçecek bir ömre, maddi açıdan oldukça şanslı ve güzel bir dönem içerisine girmeye, büyük yatırımlar yapıp büyük karşılıklar almaya ve hanede meydana gelecek bereket ile tab Rüyada Karınca Isırması, uzun ve sağlıklı geçecek bir ömre, maddi açıdan oldukça şanslı ve güzel bir dönem içerisine girmeye, büyük yatırımlar yapıp büyük karşılıklar almaya ve hanede meydana gelecek bereket ile tabir edilir.
Rüyada karınca ısırması, uğraşlar neticesinde hak edilerek gelecek olan itibar ve mertebeye, çekilen sıkıntıların ardından umutla beklenen ve uğrunda birçok meşakkate kutlanılan berekete, sıkıntılara katlanıp hak ettiği huzurlu ve rahat günler görmeye ve oldukça güçsüz ve zayıf bir düşmana galip gelmeye delalet eder. Rüyada görülen karıncalar, hayır, bolluk bereket anlamına gelir.
Bazı yorumculara göre rüyada karınca ısırması, ikili ilişkilerin iyi gideceğine, rüya sahibinin yakın zamanda güzel işlere imza atarak şöhret sahibi olacağına, helal ve temiz mal ve paraya, iş hayatında alınacak kararlar neticesinde kademe yükseltmeye, bu sayede sahip olunacak güce, yaşanacak olan sevinç, mutlululuk  ve hayırlı evlat ile yorumlanır.

Rüyada ayağını karınca ısırdığını görmek, tam umudun kaybedildiği anda rüya sahibinin ayağına kadar gelecek olan büyük fırsatlara ve fırsatları olumlu değerlendirmeye, çektiği zahmetlerinin, katlandığı zor günlerin meyvesini yemeye, iyiliklere, sağlık ve mutlu bir hayata işaret eder.

Rüyada elini karınca ısırdığını görmek, rüya sahibinin eline geçecek büyük miktarda bir paraya ve bu para sayesinde evinde yapacak olduğu değişikliklere, haneye uzun yoldan gelecek olan iyi ve temiz misafirlere ve bu misafirlerin getireceği ufak hediyeler anlamına gelir.
Rüyada büyük bir karıncanın kendini ısırdığını görmek, rüya sahibinin yakalayacağı büyük fırsatlara, yeteneklerinin keşfedilmesine ve bu yetenekleri sayesinde büyük kazançlar elde edip hayatı boyunca saygın bir insan olmaya alamet eder. Rüyada karınca yuvasından karıncaların çıktığını ve kendisini ısırdığını görmek, rüya sahibinin çevresinden alacağı yardımlar sayesinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacağı ve evinde yaşanacak olan bolluğa işarettir.

Rüyada Karınca Isırması
Rüyada kendisini ısıran karıncayı öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin yakın bir arkadaşına uyup yanlış bir hata yapacağına, eline geçecek olan fırsatları değerlendiremeyip elinden kaçırıp pişmanlık yaşamaya, acı üzüntü verici haberler almaya, rüya sahibini olumsuz derecede etkileyecek olan ve pek hoşuna gitmeyen birtakım olaylar yaşamaya ve sıkıntılı bir döneme girmek anlamına gelir.
Rüyada vücudunda karıncaların gezdiğini ve vücudunu ısırdığını görmek, rüya sahibinin sahip olacağı bol şans ve kısmet ve hayırlı iş ile tabir edilir.
Rüyada yatağının üzerinde karınca olduğunu ve kendisini ısırdığını görmek, rüya sahibinin yakın zamanda bir evlat sahibi olacağı ve hanesinin çoğalacağı anlamına gelir. Rüyada bir sürü karıncanın eve girdiğini ve kendisini ısırdığını görmek, rüya sahibinin evinde yaşadığı geçim sıkıntısının sona ereceğine, oldukça büyük nimetlerden nasiplenmeye, büyük getirisi olan parlak bir gelecek ve güzel günlere delalet eder.
]]>
Rüyada Kırmızı Karınca Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-kirmizi-karinca-gormek.html Fri, 07 Dec 2018 20:53:22 +0000 Rüyada kırmızı karınca görmek, çoğu durumlarda hayırlı olaylara yorumlanır. Kırmızı karınca görmek, kimi zaman zorlukların olduğu bir yaşamdan daha ferah bir yaşama çıkacağına aynı zamanda evine veya işine bereket gel Rüyada kırmızı karınca görmek, çoğu durumlarda hayırlı olaylara yorumlanır. Kırmızı karınca görmek, kimi zaman zorlukların olduğu bir yaşamdan daha ferah bir yaşama çıkacağına aynı zamanda evine veya işine bereket geleceğine işaret etmektedir. Rüya gören kişi kırmızı karıncayı kalabalık bir şekilde görüyor ise, kişinin evdeki çocuk sayısının artacağına ve maddi gücüne bolluk geleceğine de delalet etmektedir. Bazende rüya gören kişinin, zor bir şekilde tırmanarak kavuştuğu başarıya, sıkıntıları aşarak hayal ettiği, mal veya önemli bir eşyaya, zorlukla yaşadığı hayatın yanısıra birlikte düşlediği refaha ereceğine işaret ederken aynı zamanda  cefa çekerek ümit ettiği rahata delalet etmektedir. Rüyasında kırmızı karıncayı gören kişinin eğer bekar ise evleneceğine, evli ise de güzel ve ahlaklı çocuklara sahip olacağına işaret etmektedir. 

Kişi rüyasında kırmızı karıncayı evinin içinde görüyor ise evine bolluk ve bereket geleceğine ve aynı zamanda,çektiği sıkıntılardan kurtularak bunların güzelliklerini alarak özlem duyduğu yüklü miktarda mala, manevi gücü olan bir kimseden istemeyerek de olsa uzaklaşılacağına delalet etmektedir. Kişi rüyasında kırmızı karıncayı kalabalık bir şekilde görüyor ise, kaybettikten sonra geri gelecek olan toplu kazanca, zorluklara boyun eğerek ve göğüs gererek beklediği ticari ve yatırımlar sonucunda oluşan kazanca işarettir. Rüyanızda kırmızı karıncayı öldürüyor iseniz, maddi külfeti olan dostlardan uzaklaşmaya ve onlardan tamamen ayrılmaya delalet ederken aynı zamanda kişinin zorlu bir işe yelken göstereceğine işaret eder. Kırmızı karıncayı hızlı bir şekilde iş yaparken görmek kişinin, yenilgiden sonra hayalini kurduğu sevinçli habere, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği mutluluğa işaret etmekle beraber aynı zamanda sıkıntı sonrasında kavuştuğu huzura, sıkıntıya girdiği durumdan sonra kazandığı feraha işaret etmektedir.

Rüyada Kırmızı Karınca Görmek
Rüyada kırmızı karınca görmek, her zaman hayırlı işlere ve bol kazançlara delalet ederken aynı zamanda gelecekteki mutluluğa da işaret etmektedir. Kişi rüyasında gördüğü karıncayı evine alıp getiriyorsa evinin içinde huzur bulacağına işaret ederken aynı zamanda bir yerden çok mutlu bir haber alacağına da işaret etmektedir. Kişi rüyasında kırmızı karıncayı kapısının önünde görüyor ise, bir yerden çok sevdiği birinin geleceğine ve bol miktarda para getireceğine işaret etmektedir. Bekar birisi kırmızı karıncayı evinde görüyor ise kısa bir süre içinde hayırlı bir eş adayı ile evlenip mutlu ocağına işaret etmektedir.
]]>
Rüyada Kanatlı Karınca Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-kanatli-karinca-gormek.html Sat, 08 Dec 2018 15:08:48 +0000 Rüyada Kanatlı Karınca Görmek: genel olarak iyiye yorulmak ile beraber bazen de kötüye yorulmaktadır. Rüyada karınca görmek genel anlamda rüya sahibi kişinin fazla hırs yapan biri olduğuna ve hiçbir şeyden hoşnut kalmad Rüyada Kanatlı Karınca Görmek: genel olarak iyiye yorulmak ile beraber bazen de kötüye yorulmaktadır. Rüyada karınca görmek genel anlamda rüya sahibi kişinin fazla hırs yapan biri olduğuna ve hiçbir şeyden hoşnut kalmadığına, süreceği uzun bir hayatının olduğuna işaret etmektedir. Rüyada kanatlı karınca görmek ise, eğer karınca uçmaktaysa rüya sahibi kişinin yakın çevresinde bir tanıdığının hasta olduğuna ve bu kişinin kısa bir zaman içinde vefat edeceğine işaret etmekte, kanatlı karıncayı ağzında bir yiyecek ile uçuyor halde görmek ise, maddi açıdan zor günler geçireceğine işaret etmektedir. Rüyadaki kanatlı karınca bir evden çıkıyor ise, rüya sahibi kişinin ailesinden bir kişinin eksileceğine, vefat edeceğine ya da gurbete gideceğine, bir köye giriyor ise de o köye bir askerin geleceğine işaret etmektedir. Rüyada kanatlı karıncayı yediğini görmek ya da evine girerken görmek, rüya sahibi kişi için hayırlı gelişmeler olacağına, iş yerinde mertebesinin yükseleceğine ya da evinin bereketinin daha fazla olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kanatlı Karınca Görmek

Rüyada kanatlı karıncanın birden fazla olması ve sıra halinde uçuyor olmaları, rüya sahibi kişinin yaşadığı yerde bulunan halkın bir araya gelerek, oy vermek istedikleri partiyi ayağa kaldıracaklarına ve o partinin kazanmasını sağlayacaklarına işaret etmektedir. Evin içinde çok fazla karınca olduğunu ve bunların oradan oraya uçuştuklarını görmek, rüya sahibi kişinin varsa çocuklarının çok güzel ve bolluk içinde hayatlarının olacağına, kanatlı karıncaların ekmek kırıntısı ile kalan yemekleri alıp evden çıktığını görmek ise, yakın bir zaman içinde evden ayrılarak başka bir yere taşınacağına işaret etmektedir.

Kirmani’nin yorumuna göre cinsi ne olursa olsun birden fazla karıncayı bir arada görmek mal ve nimet ile yorumlanmaktadır. Ayrıca, rüyada karıncaların evden bir şeyleri götürdüğünü görmek hayırlı olmamakla birlikte, rüyada karıncaların eve bir şeyler taşıdığını görmek çok hayırlı olmaktadır. Bir başka rivayete göre de rüyada karınca görmek, rüya sahibi kişinin evine yakın zamanda bir hırsızın girebileceğine ve buna karşı tedbir alması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada kanatlı karınca görmek ayrıca, rüya sahibi kişinin zor şartlar altında çalışarak helal kazanç elde ettiğine, bu çabalarının sonucunda hep hayalini kurduğu şu anki halinden daha sağlıklı bir hayata sonunda kavuşacağına, zorlukların ardından çevresindeki kişiler tarafından itibar kazanacağına ve bereketli bir ömür süreceğine işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin çözümünü bulamadığı karmaşık bir durum ile karşı karşıya kalacağına, iş yerindeki bir nedenden dolayı huzurunun bozulacağına, bir yakınından düşmanlık göreceğine, maddi açıdan zor günler geçireceğine ve üzüntüden kurtulamayacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, yakın çevresinde bir kişi tarafından cimrilik göreceğine ve bu duruma çok kırılacağına ve herkesten gizlediği bir sırrın yakın zamanda açığa çıkacağına işaret etmektedir. 

]]>
Rüyada Karınca Yemek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-karinca-yemek.html Sat, 08 Dec 2018 15:28:59 +0000 Rüyada Karınca Yemek, kişinin çekmiş olduğu sıkıntılardan sonra hasret kaldığı berekete kavuşacak demektir.Kaybetmiş olduğu mutluluğundan sonra daima hayalini kurmuş olduğu mutluluğa erişecek demektir. Çekmiş olduğu zor Rüyada Karınca Yemek, kişinin çekmiş olduğu sıkıntılardan sonra hasret kaldığı berekete kavuşacak demektir.Kaybetmiş olduğu mutluluğundan sonra daima hayalini kurmuş olduğu mutluluğa erişecek demektir. Çekmiş olduğu zorlukların sonunda kendi içinde umduğu rahatlığa kavuşmasına delalettir. Çaba ve gayret göstererek elde etmiş olduğu paraya, mülke ve mala sahip olacak demektir. Bütün yaşamış olduğu sıkıntılardan sonra hayalini kurduğu zenginliğe ulaşması anlamına gelmektedir. 

Rüyanızın olumsuz yönden anlamı ise; rüyasında kişinin karınca yediğini görmesi uğramış olduğu yenilgiden sonra hayalini kurduğu temiz rızka kavuşması anlamına gelmektedir. Çok uzun bir bekleyişin ardından sonra umduğu müjdeli haberi almasına delalettir. Yenilgi durumundan sonra beklediği mevkiye ulaşması demektir. Çektiği cefanın sonunda hak etmiş olduğu sevince, huzura ulaşması demektir. Sıkıntıya düştükten sonra elde etmiş olduğu nimet anlamına gelmektedir.Rüyada Karınca Yemek 

Rüyada karınca yemenin bir başka yorumu ise; çekmiş olduğu sıkıntı ve zorlukların ardında kişinin özlediği toplu kazanca kavuşmasına delalettir. Finansal yüke sahip olan bir kişiden kuracağı anlamına gelmektedir. Kaybetmiş olduğu ve özlemini duyduğu huzura, rahatlığa kavuşmasına işarettir. Zahmet ve zorluk çekerek elde etmiş olduğu itibarlı mertebeye ulaşmasına işarettir. Çekmiş olduğu zor ve sıkıntılı günlerin ardından meyvesini alarak hep hayalini kurmuş olduğu hayata kavuşacağına delalettir. Az olan kazancının artacağı anlamına gelmektedir. Uğramış olduğu yenilgiden sonra ulaşmış olduğu daha fazla kazanç şeklinde yorumlanmaktadır. Günümüzde yeni rüya yorumcularına göre rüyada kişinin kendisini karınca yerken görmesi ise; vermiş olduğu çabaların sonunda hayalini kurduğu ganimete kavuşacağı anlamına gelmektedir.Bolluğa, kaybettikten sonra daima umduğu müjdeli habere, maddi açıdan sıkıntısı olan bir kişiden kendisini kurtarmasına işarettir. Yapmış olduğu hataların ardından elde etmiş olduğu varlığa, meşakkat ile birlikte hayalini kurduğu bol ve hayırlı kazanca ulaşması anlamına gelmektedir.
]]>
Rüyada Büyük Karınca Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-buyuk-karinca-gormek.html Sun, 09 Dec 2018 10:04:37 +0000 Rüyada büyük karınca görmek, Rüyada büyük karınca görmek, genel olarak bolluk ve berekete yorumlanır. Rüyada büyük karınca gören rüya sahibinin yolculuk yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin ayrılık yaşayacağı anla Rüyada büyük karınca görmek, Rüyada büyük karınca görmek, genel olarak bolluk ve berekete yorumlanır. Rüyada büyük karınca gören rüya sahibinin yolculuk yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin ayrılık yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çok hırslı bir kişiliği olduğu anlamına gelir. Bu hırsı yüzünden kendine ve çevresine zarar verdiği anlamına gelir. Rüya sahibinin hiç bir şeyden mutlu ve memnun olmadığı anlamına gelir. Rüyada büyük karınca gören rüya sahibinin rızkının çok olacağı anlamına gelir. 

Rüyada karınca sürüsü görmek, Rüyada karınca sürüsü gören rüya sahibinin uzun ve sağlıklı bir ömrü olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bir çok malı olacağı anlamına gelir. Rüyadan sonra hayırlı bol kazançlar elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada karınca öldürmek: Rüyada karınca öldürdüğünü gören rüya sahibinin çevresindeki kişiler yüzünden kötü işler yapacağı anlamına gelir. Bu yüzden rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı dikkatli olması gerektiği anlamına gelir. Rüyada karınca öldürmek hırsızlığa yorumlanır. 

Rüyada Büyük Karınca GörmekRüyada karınca yemek, Rüyasında karınca yiyen rüya sahibinin evinin içine bolluk ve bereket geleceği anlamına gelir. Rüya sahibinin huzurlu ve mutlu bir ömür geçireceği anlamına gelir. 

Rüyada büyük karınca görmek genel anlamda bolluk, bereket ve huzura yorumlanır. Rüya sahiplerinin yapacakları bütün işlerde çok başarılı olacakları anlamına gelir. Karıncanın evden çıkması aileden birilerinin o evden ayrılacağı anlamına gelir. Rüyada karıncaları evin içinde gören rüya sahibinin çocukların artacağı anlamına gelir. Karıncayı yiyeceklerin üzerinde görmesi rüya sahibinin rahata ereceğine yorumlanır. Karıncaların evden bir şey taşıması hayra yorumlanmaz. Bu evin bereketinin azalması anlamına gelir. Hasta bulunan evden karıncanın çıkması o hasta kişinin ölmesi anlamına gelir. Karıncaların eve bir şeyler getirmesi o ev halkının bereketinin ve bolluğunun artacağı anlamına gelir. Evden bir şeyler çıkarması ise o eve hırsız gireceği anlamına gelir.
]]>
Rüyada Uçan Karınca Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-ucan-karinca-gormek.html Sun, 09 Dec 2018 17:19:25 +0000 Rüyada Uçan Karınca Görmek, pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Rüya sahibinin hanesinde birinin hayırlı bir iş için uzaklara gideceğine delalet eder. Rüya sahibi evinde uçup giden karınca görüyorsa evinin bolluk ve bereket Rüyada Uçan Karınca Görmek, pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Rüya sahibinin hanesinde birinin hayırlı bir iş için uzaklara gideceğine delalet eder. Rüya sahibi evinde uçup giden karınca görüyorsa evinin bolluk ve bereket kaybolacağına sıkıntı günlerin kapıda olacağına işaret eder. Hamile bir bayan rüyasında uçan karınca görüyorsa pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Bazı rüya yorumcularına göre çocuk sahibi olamayacağına rivayet eder. Zengin varlıklı biri rüyasında uçan karınca görüyorsa elinde olan bütün mal varlığını kaybedeceğine maddi zorluklar yaşayacağına etrafında hiç bir arkadaşı kalmayacağına rivayet eder. Bazı rüya yorumcularına göre hanesinde hastası olan biri rüyasında evinde uçan karınca görüyorsa kısa bir zaman içinde hastasının eski sağlığına döneceğine işaret eder.

Rüyada uçan karıncaya yakalayıp yemek, hayırlı bir olaya işarete eder. Rüyayı gören kişinin hanesinde bolluk bereketin huzurun aratacağına işaret eder. Nişanlı biri rüyasında uçan karıncayı yakalayıp yiyorsa hayırlı bir yuva kuracağına bolluk içinde yaşayacağına işaret eder. Bebek sahibi olamayan kişiler rüyasında uçan karıncayı yakalayıp yiyorsa kısa zaman içinde bir evlat sahibi olacağına ve anne baba için hayırlı bir olacağına rivayet eder.

Rüyada Uçan Karınca GörmekRüyada uçan karıncaların vücuda yapışması, hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Uzun süredir sağlık problemi yaşayan biri rüyasında uçan karıncalarına vücuda yapıştığını görmesi hayırlı bir rüya olarak tabir edilir ve hasta olan kişi eski sağlığına kavuşacağına işaret eder. Yıllardır maddi zorluk çeken biri rüyasına uçan karıncaların vücuda yapıştığını görmesi maddi zorluklardan kurtulacağına kalan ömrünü bolluk ve bereketin için de yaşayacağına işaret eder.
]]>
Rüyada Karınca Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-karinca-gormek.html Mon, 10 Dec 2018 00:16:23 +0000 Rüyada Karınca Görmek    Rüyada karınca görmek, çok çeşitli şekillerde yorumlanır. Rüyada görülen karınca zayıf hırslı bir toplumla, asker, ordu, uzun ömür veya aile olarak ta yorumlanı Rüyada Karınca Görmek 

   Rüyada karınca görmek, çok çeşitli şekillerde yorumlanır. Rüyada görülen karınca zayıf hırslı bir toplumla, asker, ordu, uzun ömür veya aile olarak ta yorumlanır. Rüyada görülen karıncaların bir köye girdiği görülse, oraya askerler girer, yatağının üzerinde karıncalar olduğunu gören kimsenin çocuğu çok olur, Karıncaların evden çıktığı görülse, o evin hane halkı azalır, hasta birinin bulunduğu yerde karıncanın uçtuğu görülse, o hastanın ölümüne veya orada bulunan kimselerin yolculuğuna yorumlanır. Karınca bazen de rızka yorumlanır zira karıncalar rızkın bol olduğu yerde bulunur. Hasta bir kişi üzerinde karınca dolaştığını görmesi onun ölümüne işaret olarak yorumlanır. rüyada karıncaların kanatlarının olduğunu ve uçtuğunun görülmesi, bir çok askerin ölümüne yorumlanır. 

Rüyada karıncayı ağzında yiyecek dolu olduğu halde eve girerken görülmesi, o evde rızkın ve bereketin bolluğuna, karıncanın ağzı yiyecek dolu halde evden çıkması fakirliğe yorumlanır. Rüyada ağzından, burnundan veya kulak gibi azalarından karınca çıktığı halde sevinçli olması o kişinin şehit olacağına, eğer bunun tam tersi üzüntülü ve mahzun olarak görülmesi, o kişinin tövbe etmeden öleceğine yorumlanır. Bir beldede kimseye zarar vermeyen çok karınca görülmesi o beldenin nüfusunun artmasına, rüyada bir karıncayı öldürürken görülmesi, zayıf kişilerden dolayı günah işlemeye, karıncanın konuştuğunun görülmesi, memur için makama yorumlanır. Büyük bir karıncanın yükle beraber evden çıkmasının görülmesi, onu gören kimse için değerli görünen erkek kardeşi veya oğlu tarafından malının çalınmasına, yorumlanır.

Rüyada Karınca GörmekCafer-i Sadık r.a. yorumlarına baktığımızda ise karınca dört şekilde yorumlanır demiştir. Bunlar, ehl-i beyt, akraba, mal ve nimet, yolculuk olarak yorumlamıştır. Rüyada küçük kırmızı karınca görülmesi, zayıf kişilere, iri ve siyah bir karınca görülmesi, ev halkına ve akrabaya yorumlanır. Rüyada karıncanın evine bir şeyler getirdiğinin görülmesi, rızk ve nimete, ağzından ve burnundan karıncaların çıktığının görülmesi, hasta birisi için ömrünün bittiğine yorumlanır. Rüyada görülen karıncalar genel olarak şu şekilde yorumlanır. Zayıf ama hırslı bir topluluğa, askerler veya orduya, uzun ömre, aileye, ucuzluk bolluk ve rızka yorumlanır. Bilindiği üzere karıncalar bol rızk olan yerlerde bulunur ve hiç durmaksızın çalışır didinirler, rüyada karıncaların konuştuklarını anlayıp dillerini bilmek, Süleyman a.s. istinaden velayete yorumlanır.

İmam Nablusiye göre, bir kişinin ağzından, kulak ve burun gibi azalarından karınca çıktığı halde sevinçli olması, o kişinin şehit olarak öleceğine, rüyada karıncanın ağı ile bir şeyler getirmesi, birilerinin rahatı için zahmet çekmeye, bazen de bu rüya kısa zamanda zengin olmaya veya tersinin görülmesi durumunda kısa zamanda fakirleşmeye yorumlanır. Rüyada evin duvarlarında karıncaların dolaştığının görülmesi, birkaç det ve tasanızın olacağına, bir besin maddesinin üzerinde karıncaların dolu olduğunu görmek o besin maddesinin pahalı olacağına, rüyada görülen atlı karınca o kişinin olaylara çok çabuk intibak edip çözümler ürettiğine veya sevinçli bir habere ve gelişmelere yorumlanır. Hanede çok karıncalar olduğunun görülmesi, dost çevresinin çok genişleyeceğine, karıncanın eve rızıkla girmesi hayır ve berekete, rüyada bir çok karınca olduğunu ve onları uzaklaştırmakta zorluk çekmeniz, sevmediğiniz bir işten para kazanacağınıza yorumlanır. 

Rüyada görülen karınca bazen çok hırslı birisi olduğunuza ve hiçbir şeyden memnun olmadığınıza da yorumlanır. Rüyada karıncaların tek sıra halinde giderken görmek, orada bulunanların birleşip bir başkan seçmeye gideceğine, karıncaları evinde dağınık bir halde gezerken görülmesi o rüyayı gören kişinin çocuklarının başarılı olacağına, evindeki yemeklerin üzerine karıncaları üşüşmüş olarak görmek]]> Rüyada Elinde Karınca Görmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-elinde-karinca-gormek.html Mon, 10 Dec 2018 14:10:54 +0000 Rüyada elinde karınca görmek: Karınca genel olarak bolluk bereket ve hayra yorumlanır. Bu nedenle kişi rüyasında elinde karınca görmesi İşlerinin yolunda gideceğine bol kazanca işaret etmektedir. Rüya yorumu yapan kişilerin ort Rüyada elinde karınca görmek: Karınca genel olarak bolluk bereket ve hayra yorumlanır. Bu nedenle kişi rüyasında elinde karınca görmesi İşlerinin yolunda gideceğine bol kazanca işaret etmektedir. Rüya yorumu yapan kişilerin ortak fikirleri rüyada görülen karıncanın kişiye şans getirdiği ve kişinin yaşamında olumlu yönde değişiklikler olduğudur. Bir çoğumuzun bildiği gibi Rüyalar gün içerisinde yaşadığımız olayların bilinç altına yerleşmesi ve bunun da uykuda yüzeye çıkmasıdır. Bazende kişinin yaşadığı sıkıntılar veya hayatında olan değişiklikler nedeniyle uykuya biraz kaygılı dalar. Bu gibi günlerde kişi anlam veremediği bir takım rüyalar görür genelde de bu rüyaların kendisine bir mesaj olduğuna inanır. Bu gibi durumlarda rüya tabiri yapan kişilere çok iş düşmektedir. Rüya yorumu yaparken kişinin içerisinde bulunduğu ruh halini göz önünde bulundurmak gerekmektedir. İşte tamda böyle bir günde rüyada elinde karınca olduğunu gören bir kişi kesinlikle bu rüyayı hayra yormalıdır. 

Rüyada elinde karınca görmek kişinin bol kazanca erişeceğine ve bu kazancın hayırlı yollardan olduğuna işaret etmektedir. Ayrıca hayırlı amele, hayırlı arkadaşa, hayırlı akrabaya ve hayırlı evlada yorumlanır. Rüyada elinde karınca olduğunu gören kişi çok sevdiği bir kişiden maddi destek görür ve bunun neticesinde sıkıntılarından kurtulur. Ayrıca rüyada elinde karınca gören kişi hayırlı bir evlilik yapar. Bu evlilik birlikte mutluluk para bereket ve Salih amel beraberinde gelir. Ayrıca elinde karınca olduğunu gören kişi Helal yoldan kazanacağı para ile sadaka verir ve bu sadaka sayesinde malının ve parasının bereketi artar. Rüyada elinde karınca görmek genel olarak tüm rüya yorumu yapanlar hayırlı olarak yorumlamaktadır. Kişinin çektiği bir takım zorluklardan sonra feraha ereceğine sabrın sonrasında selamete kavuşacağına işaret etmektedir. Uzun zamandır hasta olan bir kişi rüyasında elinde karınca olduğunu görür ise bu o kişinin yakın zamanda iyileşeceğine işaret etmektedir. Fakat Hayırlı yorumlamayan bir takım rüya tabircileri de bulunmaktadır.

Rüyada Elinde Karınca GörmekRüyada elinde karınca görmek her ne kadar hayırlı yorumlansa da bunu pek hayırlı yorumlamayan bir takım rüya tabircileri de bulunmaktadır. Fakat rüyada elinde karınca olduğunu görmek sadece bir durumda şerle yorumlanmaktadır. Eğer rüyada karınca kişinin elini ısırır ise rüya sahibinin malının zekatını vermediğine işaret etmektedir. Malı ve parası ile hayırsız işlere hileye baş vurduğuna yorumlanır. Allah'ın hoşnut olmadığı davranışlarda bulunduğuna kazancı sayesinde böbürlendiği ne işaret etmektedir. Bazı rüya yorumu yapan kişiler rüyada elinde karınca görmeyi maddi kayba, fena huylu bir yabancı tarafından zarar görmeye ve şerli eşe yorumlanmaktadır. Ayrıca sağlı bir kişinin gördü bu rüya sağlığını yitirmeye işaret ettiğini belirtmişlerdir. Fakat İslami rüya tabircilerin ortak yorumu karınca bereketi temsil eden bir varlıktır ve bu nedenle hayırla yorumlanır. Ayrıca rüyalar şeytani ve rahmani olarak ayırt edildiği taktirde karınca rahmani rüyalar sınıfına girmektedir. 
]]>
Rüyada Karınca Öldürmek https://www.ruyadakarincagormek.com/ruyada-karinca-oldurmek.html Tue, 11 Dec 2018 02:59:02 +0000 Rüyada karınca öldürmek; çoğu alime göre güzel ve aydınlık bir geleceğe, helalinden kazanç elde etmeye, faydalı uğraşlarla gelen maddi rahatlık ve feraha, toplumsal huzur ve mutluluğa, içten davranan orta yaşlı bir in Rüyada karınca öldürmek; çoğu alime göre güzel ve aydınlık bir geleceğe, helalinden kazanç elde etmeye, faydalı uğraşlarla gelen maddi rahatlık ve feraha, toplumsal huzur ve mutluluğa, içten davranan orta yaşlı bir insana, memuriyette ulaşılacak yüksek mertebeye delalet eder.   

Hayatımız süresince yaşadığımız olaylar, edindiğimiz tecrübeler, hayallerimizin, arzularımızın hepsi bilinçaltımızda toplanır. Uyanık olduğumuz zamanlarda bilincimiz devamlı olarak aklımızın kontrolü altındadır. Ancak uyku halinde bilinçaltı kontrolü kalkar ve bilinç altımızdaki hayaller, düşünce ve fikirler zihnimizde belirirler. Rüyaların çoğu uyku esnasında iken dışarıdan gelen etkiler sebebi ile görülürler. Diğer büyük çoğunluğu ise gerçekleşmemiş isteklerimizin sonucunda görülen rüyalardır. Rüya tabirlerine bakarken bunlara dikkat edilmelidir.

Bazı durumlarda rüyada karınca öldürmek için alimler şöyle buyurmuşlardır; verilen uğraşların sonunda hak edilen yüksek mertebeye ve güce, mağlubiyetten sonra ulaşılan helal rızka, bir yardım ile kavuşulan ganimete ve zorlu yollardan elde edilen sevince işarettir. Nadir olarak ise rüyada karınca öldürmek, üzüntüden ve kederden kurtulamamaya, yalancı ve sahtekar amire, iş hayatında sunulacak fırsatları kaçıracağınıza yorumlanır.

Rüyada Karınca ÖldürmekRüyada karınca sürüsü öldürmek, hafif bir üzüntü yaşamaya, zararsız düşmana, başa gelecek bir felakete yorumlanır. Rüyada karınca öldürmeye çalışmak ise, ticari bir başarısızlık ve iş hayatındaki bozulmaya delalet eder. 

Rüyada karınca öldürmek, çağdaş bilginler tarafından ise kişinin çektiği sıkıntılar sonucunda kavuşacağı ferah günlere, verdiği uğraşlar sonucu hak edilen toplu kazanca, sıkıntıların sonucunda duyulacak müjdeli habere delalet eder. 
]]>